nl
Inloggen


Inloggen Registreer
X

Er zijn nog geen producten in uw winkelwagen geplaatst.

Dromen tot leven laten komen!

0

Er zijn nog geen producten in uw winkelwagen geplaatst.

De WitchWorld Legenden bundel (twee boeken)

Bundel met de eerste twee boeken van de WitchWorld Legende, Tweestrijd en De verrader van Elmhudde. Fantasy voor jong en oud. Voor de liefhebbers van Harry Potter, De Grijze Jager en Tolkien.

Verzendkosten

€ 0,00 

Standaard levertijd

1-3 werkdagen

€ 38,95
Prijs per stuk

Voorraad :

Aantal: 
Bestellen

Tweestrijd
Fantasy voor de liefhebbers van Harry Potter, De Grijze Jager en Tolkien In 753 na Chr. wordt de 16-jarige jonkvrouwe Elaine van Berlichem door haar ouders naar het klooster gestuurd. Ze raakt er bevriend met Pippijn, Ivar en de trol Toerio. Wanneer de stichter van het klooster, Bonifacius, verdwenen lijkt te zijn in het gevaarlijke moerasgebied in het noorden waarover enge verhalen de ronde doen, roept Elaine haar vader te hulp. Met zijn ridders en soldaten trekt die het gebied in, maar ook van hen wordt niets meer vernomen. Dan gaat Elaine met haar vrienden en haar trouwe paard op zoek naar haar vader. Ze beleven grote avonturen, die uiteindelijk leiden naar een geheimzinnig kasteel. Daar wacht een duistere, meedogenloze vrouw het meisje op... Tweestrijd is het eerste deel van de serie WitchWorld-legenden. Ton Theunis (1959) werkte zeventien jaar in allerlei functies voor het ministerie van Justitie en schreef thrillers gebaseerd op zijn ervaringen in de criminele wereld. Hij is algemeen directeur van WitchWorld, het themapark dat naar verwachting in 2019 zijn poorten zal openen rondom het Kasteel van Almere. Centraal daarin staan de avonturen van Elaine en haar vrienden. Theunis werkt nu aan De Verrader van Elmhudde, het vervolg op Tweestrijd. ISBN 978-94-6297-048-9 Uitgeverij De Kring WitchWorld

De verrader van Elmhudde
Spanning, fantasie, avontuur en humor: deel 2 van de WitchWorld-legenden

Elaine van Berlichem heeft een vreselijk offer moeten brengen om haar vader en haar vrienden te redden uit de handen van een meedogenloze vrouw. Daardoor valt ze zelf ten prooi aan een onzalig lot. 
Ontsnappen lijkt onmogelijk. Haar vrienden gaan tot het uiterste om haar te bevrijden, maar is ieders motief wel zo oprecht? En wat heeft de trol Toerio op zijn geweten dat iedereen hem zo vreselijk haat?
Tijdens de zoektocht naar Elaines redding blijkt al snel dat ook anderen belangen hebben die door haar aanwezigheid in het gedrang komen. Om haar heen wordt een web van hele leugens en halve waarheden gesponnen, waarmee Elaine opnieuw in levensgevaarlijke situaties belandt.

De pers over Tweestrijd:

'Het boek is spannend, onverwacht en weet de fijne kenmerken van meerdere genres bij elkaar te combineren. Dat maakt het tot een mooi eerste deel van de ''WitchWorld''-serie!****' Hebban.nl

'Het is een boeiend geschreven combinatie van geschiedenis en fantasy. De ontknoping is spectaculair en maakt zeker nieuwsgierig naar het volgende deel.' NBD Biblion

'Als je houdt van fantasie, humor en avontuur, dan mag dit boek niet aan je collectie ontbreken. Een aanrader!' Cosplaywijzer.nl

'Fascinerend, geheimzinnig, spannend, verrassend. Ik ben heel benieuwd naar deel 2 van de serie!****' ikvindlezenleuk.nl

'Ik kon Tweestrijd niet wegleggen. Een zeer goed boek. Ik wil weten hoe het verder gaat in deel 2!' Allesoverlezenenschrijvers.nl

'Tweestrijd is een spannend verhaal met magie en humor. Een heerlijk verhaal met veel verwijzingen naar de menselijke aard, en natuurlijk de strijd tussen goed en kwaad. Ik ben heel benieuwd hoe het Elaine verder vergaat in deel 2!' leestafel.info

Ton Theunis (1959) werkte zeventien jaar in allerlei functies voor het ministerie van Justitie en schreef thrillers gebaseerd op zijn ervaringen in de criminele wereld. Hij is initiatiefnemer en algemeen directeur van Witchworld, dat in 2020 zijn deuren opent.

ISBN
: 9789462970823
Auteur
: Ton Theunis
Kaft
: Paperback
Uitgever
: De Kring

Relevante producten

Deze website gebruikt cookies om het bezoek te meten, we slaan geen persoonlijke gegevens op.